Špeciálna ponuka
INFORMÁCIA PRE RODIČOV ÚČASTNÍKOV STREDOŠKOLSKÝCH PROGRAMOV

INFORMÁCIA PRE RODIČOV ÚČASTNÍKOV STREDOŠKOLSKÝCH PROGRAMOV

Touto cestou by sme Vás chceli informovať, že zatiaľ žiadna z našich partnerských škôl či organizácií NENARIADILA predčasné ukončenie programu a návrat slovenských študentov do vlasti. Ak by k tomu došlo, čo v tejto chvíli nepredpokladáme, budeme ihneď informovať rodičov. 

Niektoré krajiny nám naopak avizovali, že budú zavádzať obmedzenia čo sa týka cestovania študentov počas jarných/veľkonočných prázdnin, aby sa študenti nevystavovali zbytočnému riziku. Informácie spracúvame priebežne a všetkých rodičov informujeme čo najrýchlejšie. Všetci naši študenti sú pod kontrolou a robíme všetko preto, aby zostali naďalej v bezpečí a aby o nich bolo dobre postarané. Na Vaše e-maily sa snažíme odpovedať čo najrýchlejšie. Ďakujeme veľmi pekne za pochopenie.

AKTUALIZÁCIA 13.03.: Vo viacerých lokalitách sa dočasne preventívne zatvárajú školy - rodičov informujeme priebežne, ako nám prichádzajú správy a ako ich stíhame rozosielať. Študenti zatiaľ zostávajú na programe aj keď bola ich škola dočasne zatvorená. Návrat domov na žiadosť rodičov je, samozrejme, možný (ale nie povinný, a aktuálne ani nie odporúčaný). Ďakujeme všetkým rodičom za trpezlivosť, snažíme sa informovať Vás a odpovedať na Vaše správy čo najrýchlejšie. 
Prípadné otázky prosíme posielať na e-mailovú adresu studium@interstudy.sk, ku ktorej majú prístup viacerí pracovníci. Ďakujeme. 

INFORMÁCIA PRE RODIČOV ÚČASTNÍKOV STREDOŠKOLSKÝCH PROGRAMOV
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky
do Vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“
Grösslingová 45, 811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
Tel.:

+421 2 5262 2612

E-mail: info@interstudy.sk
Hviezdoslavova 7, 042 00 Košice

Tel.:

+421 902 991 102

E-mail: kosice@interstudy.sk