Špeciálna ponuka
POLROK NA STREDNEJ V USA OD JANUÁRA 2022

POLROK NA STREDNEJ V USA OD JANUÁRA 2022

POLROK NA STREDNEJ V USA OD JANUÁRA 2022

O americký výmenný program - najpopulárnejší stredoškolský program v našej ponuke - je aj v tomto pandemickom roku veľký záujem. Už teraz vieme, že polročný program od januára nebude otvorený pre nové prihlášky do októbra, ako to bolo v predchádzajúcich rokoch. Časť miest v tomto školskom roku obsadili študenti z rôznych krajín, ktorí nemohli vycestovať, alebo sa rozhodli posunúť pobyt. Na január 2022 nie sú určené kvóty pre jednotlivé krajiny, miesta sa prideľujú v poradí prihlasovania. Študenti z iných krajín sa zvyčajne prihlasujú do programu skôr, preto ak chcete dostať miesto, odporúčame prihlásiť sa ihneď. 

Preštudujte si informácie o programe ak ak Vás náš program zaujal, zašlite nám on-line predbežnú prihlášku. Následne Vás budeme kontaktovať a zašleme podrobné informácie o programe spolu s prihláškou a informáciami o postupe. 

S akýmikovľek otázkami nás môžete kontaktovať telefonicky na čísle 02-5262 2611, alebo emailom na adrese studium@interstudy.sk

Tešíme sa na Vás! 

InterStudy – 22 rokov skúseností – tisíce spokojných študentov

 

POLROK NA STREDNEJ V USA OD JANUÁRA 2022
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky
do Vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“
Grösslingová 45, 811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
Tel.:

+421 2 5262 2612

E-mail: info@interstudy.sk
dočasne online

Tel.:

+421 902 991 102

E-mail: kosice@interstudy.sk