Špeciálna ponuka
POSLEDNÉ MIESTA NA SEPTEMBER 2023

POSLEDNÉ MIESTA NA SEPTEMBER 2023

V tomto období majú viaceré programy už po uzávierke prihlášok alebo sa zaplnili kapacity na programy s nástupom v auguste/septembri 2023. Keďže ešte stále dostávame požiadavky, pripravili sme prehľad dostupných programov.

Voľné miesta od augusta/septembra 2023 pre Vás máme v nasledovných krajinách:

Veľká Británia - z ponuky škôl máme ešte 3, ktoré stále akceptujú prihlášky pre nástup v septembri 2023, či už na celý školský rok, 1 semester alebo trimester.

Kanada - Victoria, Winnipeg, Salt Spring Island, Saskatoon alebo súkromná škola v Toronte - dajte nám vedieť svoje očakávania a radi odporučíme vhodnú lokalitu.

Francúzsko - základný výmenný program je už obsadený, avšak stále máme ešte voľné miesta na program s možnosťou výberu, v ktorom sú platené hostiteľské rodiny. 

USA - základný výmenný program je už obsadený, avšak stále máme zopár voľných škôl v rámci programu Premiu alebo privátnych stredných škôl. Taktiež sa už môžete hlásiť na školský polrok od januára 2024. 

InterStudy má veľa skúseností a radi Vám poradíme tak, aby sme splnili Vaše očakávania. Pozrite si informácie o našich programoch alebo nám zašlite vyplnenú predbežnú prihlášku, aby sme vám mohli poradiť s najvhodnejším programom práve pre vás. 

Na vaše otázky radi odpovieme telefonicky na 02-52 62 2611 alebo e-mailom na studium@interstudy.sk

POSLEDNÉ MIESTA NA SEPTEMBER 2023
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky
do Vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“
Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
Tel.:

+421 2 5262 2612

E-mail: info@interstudy.sk