Špeciálna ponuka
PREDNÁŠKA: STREDOŠKOLSKÉ PROGRAMY V ANGLICKY HOVORIACICH KRA

PREDNÁŠKA: STREDOŠKOLSKÉ PROGRAMY V ANGLICKY HOVORIACICH KRAJINÁCH

Máte doma stredoškoláka, ktorý sa učí angličtinu, a chceli by ste ho vyslať na školský rok či polrok do zahraničia? Nemáte čas študovať množstvo webstránok a potrebujete relevantné informácie a porovnanie možností v jednotlivých krajinách? Príďte na našu prednášku, na ktorej Vám predstavíme programy v anglicky hovoriacich krajinách (Veľká Británia, Írsko, USA, Kanada a Nový Zéland), vysvetlíme Vám rozdiely medzi rôznymi programami, a upozorníme Vás nielen na výhody, ale aj na výzvy, na ktoré sa treba pripraviť.

8. februára o 15:30 v Košiciach

Vstup voľný, z kapacitných dôvodov prosíme o registráciu online.

InterStudy zabezpečuje stredoškolské programy už 21. sezónu. V 17 krajinách ponúkame viac ako 50 programov, a naša ponuka možností v anglicky hovoriacich krajinách je najširšia na slovenskom trhu. Na prednáške sa nedozviete len bežné základné informácie, ale aj naše rady a tipy na základe našich dlhoročných skúseností s viac ako 1000 stredoškolákmi.

Tešíme sa na Vašu účasť!

PREDNÁŠKA: STREDOŠKOLSKÉ PROGRAMY V ANGLICKY HOVORIACICH KRAJINÁCH
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky
do Vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“
Grösslingová 45, 811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
Tel.:

+421 2 5262 2612

E-mail: info@interstudy.sk
Hviezdoslavova 7, 042 00 Košice

Tel.:

+421 902 991 102

E-mail: kosice@interstudy.sk