Špeciálna ponuka
ROK ČI POLROK NA STREDNEJ V USA OD SEPTEMBRA 2021

ROK ČI POLROK NA STREDNEJ V USA OD SEPTEMBRA 2021

ROK ČI POLROK NA STREDNEJ V USA OD SEPTEMBRA 2021

Napriek všetkým výzvam a komplikáciám nám aj v roku pandémie nastúpili, alebo o pár dní nastupujú všetci naši študenti prihlásení na stredoškolský program do USA. V spolupráci s našimi americkými partnermi sme prekonali všetky prekážky, aby naši stredoškoláci neprišli o príležitosť splniť si svoj americký sen. Ak sme to zvládli tento rok, keď nás všetkých zastihla pandémia nečakane a bez varovania, a museli sme neustále a dokola imporivzovať, plánovať a prehodnocovať, zvládneme to aj v novej sezóne. 

Ak plánujete štúdium na americkej strdnej škole v školskom roku 2021-22, je najvyšší čas sa s tým začať zaoberať. Preštudujte si informácie o programe ak ak Vás náš program zaujal, zašlite nám on-line predbežnú prihlášku. Po Novom roku Vám zašleme podrobné informácie o programe spolu s prihláškou a informáciami o postupe. 

S akýmikovľek otázkami nás môžete kontaktovať telefonicky na čísle 02-5262 2611, alebo emailom na adrese studium@interstudy.sk

Tešíme sa na Vás! 

InterStudy – 22 rokov skúseností – tisíce spokojných študentov

 

ROK ČI POLROK NA STREDNEJ V USA OD SEPTEMBRA 2021
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky
do Vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“
Grösslingová 45, 811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
Tel.:

+421 2 5262 2612

E-mail: info@interstudy.sk
dočasne online

Tel.:

+421 902 991 102

E-mail: kosice@interstudy.sk