Špeciálna ponuka
STREDNÁ ŠKOLA V USA OD AUGUSTA 2022

STREDNÁ ŠKOLA V USA OD AUGUSTA 2022

O americký výmenný program - najpopulárnejší stredoškolský program v našej ponuke - je aj v tomto pandemickom roku veľký záujem. Miesta na január 2022 sú už na tento program vypredané - 3 mesiace pred oficiálnou uzávierkou! Stále sú voľné miesta na ostatné americké stredoškolské programy (Premium program štátne školy a súkromné školy). 

Ak máte záujem o výmenný program od augusta 2022, odporúčame začať s vybavovaním čo najskôr. Očakávame obsadenie miest niekoľko týždňov pred plánovanou uzávierkou. 

Preštudujte si informácie o programe ak ak Vás náš program zaujal, zašlite nám on-line predbežnú prihlášku. Následne Vás budeme kontaktovať a zašleme podrobné informácie o programe spolu s prihláškou a informáciami o postupe. 

S akýmikovľek otázkami nás môžete kontaktovať telefonicky na čísle 02-5262 2611, alebo emailom na adrese studium@interstudy.sk

Tešíme sa na Vás! 

InterStudy – 22 rokov skúseností – tisíce spokojných študentov

 

STREDNÁ ŠKOLA V USA OD AUGUSTA 2022
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky
do Vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“
Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
Tel.:

+421 2 5262 2612

E-mail: info@interstudy.sk