Špeciálna ponuka
STREDNÁ ŠKOLA V USA - VÝMENNÝ PROGRAM

STREDNÁ ŠKOLA V USA - VÝMENNÝ PROGRAM

Obsadzujeme posledné voľné miesta z našej kvóty na americký stredoškolský program pre školský rok 2023-24. Ak sa chcete dostať, neváhajte a prihláste sa čo najskôr! 

Americký výmenný program je najpopulárnejší stredoškolský program v našej ponuke! Je oň každoročne veľký záujem a kapacita obmedzená. Minulú sezónu boli miesta na august 2022 vypredané už 3 mesiace pred uzávierkou, preto odporúčame začať s procesom prihlasovania čo najskôr.

Preštudujte si informácie o programe a ak Vás náš program zaujal, zašlite nám on-line predbežnú prihlášku. Následne Vás budeme kontaktovať a zašleme podrobné informácie o programe spolu s prihláškou a informáciami o postupe. 

S akýmikovľek otázkami nás môžete kontaktovať telefonicky na čísle 02-5262 2611, alebo emailom na adrese studium@interstudy.sk

Tešíme sa na Vás! 

InterStudy – 24 rokov skúseností – tisíce spokojných študentov

STREDNÁ ŠKOLA V USA - VÝMENNÝ PROGRAM
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky
do Vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“
Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
Tel.:

+421 2 5262 2612

E-mail: info@interstudy.sk