Špeciálna ponuka
Súkromné stredné školy v USA od Septembra 2022

Súkromné stredné školy v USA od Septembra 2022

O americký výmenný program bol aj v tomto roku veľký záujem, avšak miesta na školský rok 2022-23 sú už vypredané. Stále sú však voľné miesta na súkromné stredoškolské programy (Súkromné školy a súkromná internátna škola), s možnosťou vycestovať v auguste 2022 na celý školský rok alebo semester. 

Pri súkromných stredných školách vieme našim klientom pomôcť s výberom školy vzhľadom na ich preferencie, výber lokality, predmetov alebo záujmových krúžkov je pri tomto programe samozrejmosťou. Vieme poradiť, na ktorých školách je možnosť urobiť si americkú maturitu, alebo kde akceptujú študentov aj vo veku 19 rokov. Americké súkromné stredné školy naviac presadzujú individuálny prístup, akceptujú každé dieťa také aké je, kladú dôraz na individuálnu starostlivosť a podporu.  

V rámci stredoškolského programu s umiestnením na súkromných školách máme desiatky škôl v bezpečných lokalitách po celom území USA. Napíšte nám alebo zavolajte, radi nájdeme vhodný program a školu aj pre Vaše dieťa. Miesta sa na tento rok rýchlo zapĺňajú.

Tešíme sa na Vás!

Súkromné stredné školy v USA od Septembra 2022
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky
do Vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“
Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
Tel.:

+421 2 5262 2612

E-mail: info@interstudy.sk