Stredoškolské štúdium na Novom Zélande

STREDOŠKOLSKÉ ŠTÚDIUM V ZAHRANIČÍ, NOVÝ ZÉLAND

Z dôvodu zatvorených hraníc sú stredoškolské programy na Novom Zélande pozastavené do odvolania. Predpokladaný najbližší možný nástupný termín je január 2023. 

Na pobyty s nástupom v roku 2022 Vám radi navrhneme alternatívy v iných krajinách. 

Nový Zéland je krajinou, ktorá svojou rozmanitosťou ponúka zahraničným stredoškolákom nielen mnoho zážitkov a možnosť získania nových skúseností, naučiť sa samostatnosti v cudzej krajine a vyskúšať si nový školskýo systém.

Zasnežené vrcholky hôr, kde sa dá snowbordovať aj v júli, sopečné pohoria a lesy s prehistorickými rastlinami, táto krajina výrazne pripomína dobu, kedy bol svet ešte malý. Možno aj z toho dôvodu sa Nový Zéland nazýva skrytým rajom. 
Nový Zéland je atraktívnym miestom pre viacerých turistov. Miestni obyvatelia si svojich turistov vážia a vždy ich veľkolepo privítajú. Prístavné mesto Auckland, nachádzajúce sa v príjemnom miernom podnebí, vytvára ideálne podmienky na rôzne športy. 
Medzi najobľúbenejšie patrí plachtenie. Činnosť človeka sa podriadila nevyspytateľnosti prírode.

Nový Zéland
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky
do Vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“
Grösslingová 45, 811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
Tel.:

+421 2 5262 2612

E-mail: info@interstudy.sk
dočasne online

Tel.:

+421 902 991 102

E-mail: kosice@interstudy.sk