Stredoškolské štúdium na Novom Zélande

STREDOŠKOLSKÉ ŠTÚDIUM V ZAHRANIČÍ, NOVÝ ZÉLAND

Nový Zéland je krajinou, ktorá svojou rozmanitosťou ponúka zahraničným stredoškolákom mnoho zážitkov a možnosť získania nových skúseností, naučiť sa samostatnosti v cudzej krajine a vyskúšať si nový školský systém.

Zasnežené vrcholky hôr, kde sa dá snowbordovať aj v júli, sopečné pohoria a lesy s prehistorickými rastlinami... - táto krajina výrazne pripomína dobu, kedy bol svet ešte malý. Možno aj z toho dôvodu sa Nový Zéland nazýva skrytým rajom. 
Nový Zéland je atraktívnym miestom pre viacerých turistov. Miestni obyvatelia si svojich turistov vážia a vždy ich veľkolepo privítajú. Prístavné mesto Auckland nachádzajúce sa v príjemnom miernom podnebí vytvára ideálne podmienky na rôzne športy. 
Medzi najobľúbenejšie patrí plachtenie. Činnosť človeka sa podriadila nevyspytateľnosti prírody.

Nový Zéland
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky
do Vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“
Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
Tel.:

+421 2 5262 2612

E-mail: info@interstudy.sk