Stredoškolský program Victoria

Stredoškolský program Victoria

Mesto Victoria, klenot Pacifiku, ktoré bolo zaradené medzi 10 najkrajších miest na svete, sa nachádza na južnom cípe Vancouver Island. Je to stredne veľké mesto bohaté na kultúru, históriu a aktívny život. Victoria ponúka nádherné prírodné scenérie a široký výber rekreačných aktivít, ako napríklad turistiku, golf, kajakovanie, plachtenie, či cyklistiku.

Victoria patrí medzi najslnečnejšie, najpriateľskejšie a najbezpečnejšie mestá v Kanade. Mesto má dve renomované univerzity, múzeum svetovej triedy, IMAX kino, divadlá, galérie, kaviarne a obrovskú modernú športovú halu, v ktorej sa organizujú koncerty a iné športovo-zábavné podujatia. Victoria je čisté, pokojné a priateľské mesto, ktoré je perfektným miestom na štúdium a spoznávanie kanadskej kultúry.

Stredoškolský program vo Victorii kombinuje bohatú históriu, tradíciu a modernú filozofiu, a ponúka najvyššiu kvalitu vzdelávania v krásnom, bezpečnom, kultúrne rôznorodom a inkluzívnom prostredí. Školy vo Victorii zaručujú vynikajúcu podporu študentom, vyvážený prístup k vzdelávaniu, akreditovaných učiteľov, flexibilitu na uspokojenie individuálnych potrieb a dosiahnutie vynikajúcich výsledkov. Bohaté vybavenie škôl -  knižnice, umelecké zariadenia, vedecké a počítačové laboratória vybavené najnovšími technológiami, veľké športové ihriská a množstvo mimoškolských aktivít umožňujú každému študentovi naplno využiť svoj potenciál. Všetky stredné školy vo Victorii sa nachádzajú v dobrých a bezpečných štvrtiach vybavených verejnou dopravou, len 25 minút od známeho prístavu Inner Harbour.

Zahraniční študenti si môžu prispôsobiť študijný program tak, aby vyhovoval ich individuálnym záujmom a kariérnym cieľom. Okrem povinných predmetov si študenti môžu vybrať zo širokej škály voliteľných predmetov z oblasti výtvarného umenia, biznisu, podnikania a aplikovaných vied, prostredníctvom ktorých sa môžu ďalej fyzicky a intelektuálne rozvíjať.

Každá škola má svoje kluby a spolky, ktoré sa venujú rôznym záujmovým aktivitám, ako napríklad tenis, veslovanie, jazda na bicykli, beh, golf, rugby, divadlo, tanec, sláčikový orchester, spevácky zbor, mediálne štúdie, jazz a organizované archeologické a ekologické študijné exkurzie. Počas roka sa môžu medzinárodní študenti za príplatok prihlásiť na špeciálne mimoškolské aktivity a výlety, ako napríklad lyžovanie vo Whistleri, návštevy Vancouveru, Seattlu a Rocky Mountains.

Ubytovanie je zabezpečené v hostiteľských rodinách, ktoré sú po dôslednej kontrole vyselektované tak, aby spĺňali naše očakávania. Všetky tieto rodiny sú školené a sú pod dohľadom skúsených koordinátorov. Hostiteľské rodiny reprezentujú rôznorodé životné štýly a záujmy, ktoré charakterizujú kanadskú multikultúrnu spoločnosť. Študenti sú umiestnení do rodín tak, aby sa cítili pohodlne, bezpečne a vítane. Tieto rodiny poskytujú nenahraditeľný autentický pohľad na multikultúrny spôsob života v Kanade a príležitosť na zlepšenie zručností v anglickom jazyku.

Programový poplatok v CAD

1 školský rok  od 27 775
1 semester od 15 715                               

Chcem sa prihlásiť

Stredoškolský program Victoria
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky
do Vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“
Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
Tel.:

+421 2 5262 2612

E-mail: info@interstudy.sk