Súkromná medzinárodná škola Toronto

Súkromná medzinárodná škola Toronto

Pre študentov, ktorí túžia študovať v Toronte, avšak preferujú skôr menšiu školu s rodinnou atmosférou, je dobrou voľbou súkromná medzinárodná škola Braemar College, na ktorej študuje okolo 250 stredoškolákov z viac ako 30 krajín sveta, približne tretina z Európy. Škola bola založená pred viac ako 20 rokmi a sídli v centre Toronta, v tesnej blízkosti University of Toronto. Vďaka zastávke metra vzdialenej iba 10 minút od školy je ľahko dostupná z ktorejkoľvek časti mesta.Štúdium na Braemar College ponúka príležitosť zdokonaliť sa v anglickom jazyku a absolvovať časť stredoškolského štúdia (prípadne aj celé štúdium) v rámci kanadského školského systému. Škola tiež ponúka možnosť získania stredoškolského diplomu - kvalifikácie podobnej našej maturite.

Študenti so slabšou znalosťou angličtiny absolvujú najskôr kurzy anglického jazyka a keď dosiahnu požadovanú znalostnú úroveň, začínajú študovať stredoškolské predmety. Škola vyučuje predmety zo všetkých hlavných odborov: prírodné vedy, spoločenské vedy, počítače, matematika a umenie. Priemerný počet študentov v triede je 15, čo umožňuje individuálny prístup zo strany učiteľov.

Školský rok je rozdelený do 4 štvrťrokov, v každom majú študenti 2 predmety. V prípade potreby (napr. ak študentovi chýbajú kredity k získaniu stredoškolského diplomu) je možné si doplatiť tretí predmet. Väčšina predmetov sa vyučuje na úrovni prípravy na univerzitné štúdium.Braemar College je vybavená klimatizovanými učebňami, prírodovedným laboratóriom, počítačovou miestnosťou s internetom a učebňami pre výučbu umeleckých predmetov. Mimoškolské kultúrne, spoločenské a športové aktivity organizuje tím univerzitných študentov.

Študenti sú ubytovaní v hostiteľských rodinách, ktoré zabezpečuje ubytovacie oddelenie školy. Izby sú jednolôžkové, pre dvoch študentov prihlasujúcich sa spoločne je možné zabezpečiť dvojlôžkovú izbu. Rodiny poskytujú stravovanie formou plnej penzie, s obedmi formou balíčkov. 

Programový poplatok v CAD

1 školský rok  26 725
1 semester 15 470

Chcem sa prihlásiť

Súkromná medzinárodná škola Toronto
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky
do Vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“
Grösslingová 45, 811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
Tel.:

+421 2 5262 2612

E-mail: info@interstudy.sk
dočasne online

Tel.:

+421 902 991 102

E-mail: kosice@interstudy.sk