Špeciálna ponuka
Stredná škola v Nemecku - rozumná investícia

Stredná škola v Nemecku - rozumná investícia

Na nemeckých univerzitách stabilne a výrazne narastá počet študentov, a čoraz viac kvalifikovaných našincov nachádza v Nemecku úspešné profesné uplatnenie. Základnou podmienkou je však výborná znalosť nemčiny. Ak máte naviac skúsenosti so životom v Nemecku a viete, ako tam ľudia fungujú a čo sa od vás očakáva, máte obrovskú konkurenčnú výhodu. 

Stredoškolský program v Nemecku môže byť výborným štartovacím bodom a otvorí našim stredoškolákom príležitosť pre ďalšie štúdium v najvýznamnejšej európskej krajine. 

InterStudy má veľa skúseností a dobrý prehľad, ako fungujú stredné školy v Nemecku. Pozrite si informácie o našich programoch alebo nám zašlite vyplnenú predbežnú prihlášku, aby sme vám mohli poradiť s najvhodnejším programom práve pre vás. 

Na vaše otázky radi odpovieme telefonicky na 02-52 62 2611 alebo e-mailom na studium@interstudy.sk

Stredná škola v Nemecku - rozumná investícia
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky
do Vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“
Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
Tel.:

+421 2 5262 2612

E-mail: info@interstudy.sk