Špeciálna ponuka
Stredná škola v Nemecku - rozumná investícia

Stredná škola v Nemecku - rozumná investícia

Na nemeckých univerzitách stabilne a výrazne narastá počet študentov, a čoraz viac kvalifikovaných našincov nachádza v Nemecku úspešné profesné uplatnenie. Základnou podmienkou je však výborná znalosť nemčiny. Ak máte naviac skúsenosti so životom v Nemecku a viete, ako tam ľudia fungujú a čo sa od vás očakáva, máte obrovskú konkurenčnú výhodu. 

Stredoškolský program v Nemecku môže byť výborným štartovacím bodom a otvorí našim stredoškolákom príležitosť pre ďalšie štúdium v najvýznamnejšej európskej krajine. 

InterStudy má veľa skúseností a dobrý prehľad, ako fungujú stredné školy v Nemecku. Pozrite si informácie o našich programoch alebo nám zašlite vyplnenú predbežnú prihlášku, aby sme vám mohli poradiť s najvhodnejším programom práve pre vás. 

Na vaše otázky radi odpovieme telefonicky na 02-52 62 2611 alebo e-mailom na studium@interstudy.sk

Stredná škola v Nemecku - rozumná investícia
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky
do Vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“
Grösslingová 45, 811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
Tel.:

+421 2 5262 2612

E-mail: info@interstudy.sk
dočasne online

Tel.:

+421 902 991 102

E-mail: kosice@interstudy.sk