Špeciálna ponuka
STREDNÁ ŠKOLA V USA - VÝMENNÝ PROGRAM

STREDNÁ ŠKOLA V USA - VÝMENNÝ PROGRAM

Americký výmenný program je najpopulárnejší stredoškolský program v našej ponuke! Miesta na august 2024 sú už vypredané, ale stále je možnosť prihlásiť sa na školský polrok od januára 2025. Počet miest je obmedzený, preto nás kontaktujte čo najskôr. Zároveň sa už môžete hlásiť na august 2025 (školský rok alebo polrok). 

Ak sa prihlásite do konca júna, môžete získať miesto na 2025 za cenu 2024! Počet miest v rámci tejto ponuky je obmedzený! 

Preštudujte si informácie o programe a ak Vás náš program zaujal, zašlite nám on-line predbežnú prihlášku. Následne Vás budeme kontaktovať a zašleme podrobné informácie o programe spolu s prihláškou a informáciami o postupe. 

S akýmikoľvek otázkami nás môžete kontaktovať telefonicky na čísle 02-5262 2611 alebo emailom na adrese studium@interstudy.sk

Tešíme sa na Vás! 

InterStudy – viac ako 25 rokov skúseností – tisíce spokojných študentov

STREDNÁ ŠKOLA V USA - VÝMENNÝ PROGRAM
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky
do Vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“
Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
Tel.:

+421 2 5262 2612

E-mail: info@interstudy.sk